Křest knih Davida Grubera

5.12.2019 Dvě nejnovější bestsellerové knihy, „Konec manipulace“ a „Muži, muži – ženy, ženy“ se budou najednou křtít.
Autorem je David Gruber, jeden z nejplodnějších a nejčtenějších aktivních českých autorů a spisovatelů. Jeho knih už se prodalo přes jeden milion a sto tisíc výtisků. Čtou je i ti, kteří jinak knihy nečtou; mj. proto, že jejich vědění nelze nalézt na internetu. Možná že právě vy ještě žádnou nemáte – a mohli byste mít ?Na akci můžete získat:
BÁJEČNÉ SLEVY: Abyste měli výhodu, ušetřili peníze a aby nebyly dlouhé fronty pří nákupu knih, rozhodli jsem se takto:
Muži, muži – ženy ženy: plná cena 395,- na této akci 300,-
Konec manipulace: plná cena 369,- na této akci 300,-
Angličtina No Problem plná cena 789,- na této akci 400,-
OLd Shatterhand… plná cena 205,- na této akci 100,– autogramy autora, spoluautorky i ilustrátora; se třemi autogramy máte bezkonkurenční vánoční dárek.
– výborné kontakty na další zajímavé lidi. Po autogramiádě v zákulisí se budou probírat možnosti výběrového řízení na nového manažera grubrovského know-how. On i jeho tým mohou mít při plně soustředěné dobře cílené práci překvapivě nadstandardní příjmy! Jak se k nám na super akci ve čtvrtek 5. 12. na 17 hodin dostanete? Čtěte: Vážení hosté křtu a setkání, těšíme se na vás. Pro jistotu vám podrobně popíšeme cestu, jak se dostat do prostor společností 1. VOX do učebny Beta, kde se to koná. Adresu budovy – Senovážné nám. 23, Praha 1. si dnes už každý najde v notebooku nebo mobilu na www.mapy.cz, že? Ale teď uvnitř budovy – tam je to pro nováčka možná složitější: Otevřete těžká vrata vchodu s velkou kulatou klikou – a vzápětí jste u recepce. Možná se tam zeptáte, kudy do VOXu. Anebo půjdete statečně sami – dále rovně na vybetonovaný dvůr o rozměrech cca 15×15 metrů. Přejdete přes ten dvůr. Na protilehlé straně toho dvora jsou tři vchody – levý, prostřední a pravý. Všemi třemi byste se do VOXu dostali. Vlevo je brzy větší hromadný výtah, rovně je brzy jen schodiště, vpravo jsou brzy dva menší výtahy i schodiště. Vejdete například do výtahu a zmáčknete čtyřku. Čtyřka, to je takové číslo připomínající svým tvarem židličku. Nespleťte si čtyřku třeba s nulou nebo šestkou – spoléhám na vaše vzdělání ?Oba výtahy vás vyvezou bezprostředně k areálu VOXu. Ten levý přímo do něj, ten pravý na chodbu, kterou je opět třeba rovně projít do jedněch dveří – a za nimi opět rovně jsou další dveře, ty už jsou od areálu VOXu. A tam uvnitř už se zeptáte, kde je učebna Beta – je to ta největší.
Hodně štěstí při správném trefení do cíle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *