Václav Gruber: Poslední zhasne

Poslední zhasne je dobrodružný román, odehrávající se v blíže neurčené budoucnosti na Kontinentu, kde po období klidu začíná narůstat další vlna ilegální migrace. Hlavní hrdinové bývalý vojenský chirurg Adam a kriminalistka Sabina se potkali při vyšetřování teroristického útoku, kde jednou z obětí byla i Adamova přítelkyně. Narazili na stopu vedoucí ke skupině mocných, která chce zneužít migraci k získání rozhodující moci v Církvi a ke změně společnosti. Postupuje při tom naprosto bezohledně, užívá podvody, pirátské akce, atentáty. Adam a Sabina jsou zataženi do řetězce událostí, který je zavede z Kontinentu přes Afriku až do Jižní Ameriky, kde napínavý příběh vrcholí dramatickými událostmi v bývalém hlavním městě říše Inků Cuzcu.

Poslední zhasne je příběh o hrozícím velkém konfliktu na Kontinentu, o bezohlednosti a touze po moci, ale i o statečnosti, o lásce a především o naději…

Napínavý krimithriller a současně příběh vztahu dvou mladých lidí, kteří se souhrou náhod stali klíčovými osobami při řešení velkého konfliktu. Bývalý vojenský chirurg Adam a kriminální inspektorka Sabina se potkali při vyšetřování teroristického útoku. Dostal i se na stopu, která je zavede z Kontinentu přes Afriku až do Jižní Ameriky. Proč podporuje kardinál Moncada ilegální migraci a kdo má zájem na rozpoutání chaosu? Jakou roli hraje nenápadný kněz František?

Příběh vrcholí za dramatických okolností v bývalém hlavním městě říše Inků Cuzcu.

Zakoupíte zde: Václav Gruber: Poslední zhasne – Knihu chraň! (knihuchran.cz)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *