Bohuslav Vaněk-Úvalský: Princ Gayaya

28. prosince 2020 Sliboval jsem Vám tvorbu Bohuslava Vaňka-Úvalského a sliby se maj plnit po Vánocích. Čtěte dál a objevujte! Čtení je to svižné a vtipné. Jen ovšem do doby, než vám chytrá domácnost nakope prdel… -TB-

?

Napravené klasické pohádky dle kulturně-ideologických požadavků dnešní doby! Piggy On jako poslední bílý heterosexuální rytíř zalézá nové EUkorektní době do řiti, aby se tudy prosekal až do lebky!

BVÚ: Ano, přátelé, je to tak! Děti na celém kontinentu jsou v ohrožení! Jejich integritu ohrožuje ďábelský vynález bílého heterosexuálního muže – národní pohádky.

Mezi nejstrašlivější nástroje tohoto masakru nevinných dětských duší patří: genderové stereotypy, sexismus, nadřazenost mužských pohádkových hrdinů a vadné vzorce ekonomického chování! Ve Španělsku to již jasnozřivě rozeznali a po právu vyřadili na 200 pohádek z barcelonské školní knihovny zde. Rovněž vládní ekonomové varují zde. O otřesených britských matkách ani nemluvě. A je toho víc! Pohádky bílého heterosexuálního muže se nezastaví před ničím!

—Naštěstí jsem tu já – BVÚ, naštěstí je tu spisovatel Piggy On! On dodal jméno, já texty. Pohádky jsme napravili dle přísných požadavků dneška. Hezké čtení! O čem je kniha Princ Gayaya? Napravené klasické pohádky dle kulturně-ideologických požadavků dnešní doby! Piggy On jako poslední bílý heterosexuální rytíř zalézá nové EUkorektní době do řiti, aby se tudy prosekal až do lebky! BVÚ dodal texty, Piggy jméno. Smích čtenářů, rychlé lehké čteni, kvalita a neotřelost zážitků zaručena!

Nenechte padnout své dětské hrdiny, zjistěte, kdo žádá provaz po Smolíčka! V knize naleznete napravené pohádky Čípková princezna a Rudá Karkulka, přítomen je rovněž epos Obušku s pytlem ven, následují Vůl nad zlato a aktuální story o Sněhurce, která si vyfotila černou díru, dále psychologický thriller Ekonomicky správná Popelka, najdete tu premiérskou grotesku O veliké řepce, Neotesánka, laškovný krvák O neposlušných managerech, mastersChefovskou tragédii Petlahvi, pař, Genderově vyváženou línou Honzu a další.

POZOR! Kniha není vhodná pro děti! 3 důvody, proč darovat nové 5G pohádky přátelům a známým:

1) Jsou šílené, ale geniální

2) Až nás s Piggy Onem vyloučí z planety Země, Vy budete mít unikát

3) Pokud unikát neodevzdáte zastupujícímu evropskému protektorovi, budete si moci po jeho pádu říkat disident

—Neslibujeme Vám nacionalistických dobrodružství, ale chytrou a vkusnou zábavu!

K zakoupení zde:

Bohuslav Vaněk Úvalský: Princ Gayaya – Knihu chraň! (knihuchran.cz)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *