Marek Kočí: Kdo je George Soros

5. prosince 2020   Zdravím přátelé. Dnes Vás zvu vyjímečně ne ke knize, ale k textu, který má blízko k zaměření skupiny. -TB-

Kdo je George Soros – Marek Kočí: Napsal jsem to sice již před třemi a půl lety (když se ještě o Sorosovi moc nemluvilo) na dotaz kdo to vůbec je Soros. Ale je dobré si to připomenout. Je to delší, ale dal jsem si s tím práci, tak si dejte práci si to přečíst. Hezké odpoledne.

Vážení přátelé, vzhledem k tomu že mi přišlo v soukromých zprávách poměrně dost dotazů kdo je vlastně George Soros o němž se v poslední době poměrně dost hovoří, rozhodl jsem se stručně (vzhledem k tomu že se o globální politiku zajímám už déle) napsat (i směrem trošičku do historie) o co v souvislosti s osobou George Sorose ve vztahu s globální politikou vlastně jde.

George Soros se narodil 12.8 1930 v maďarské rodině právníka. Z Maďarska odešel po válce a od roku 1947 žil v Anglii kde studoval ekonomii a filosofii na Londýské ekonomické škole. V roce 1956 odešel do USA s cílem vydělat velké peníze na Wall street. V roce 1970 založil fond Quantum fund na kterém se mu povedlo vydělat během deseti let 4000 % původního vkladu. I dále se mu pak dařilo na finančních trzích a některými transakcemi se mu povedlo zaujmout nejmovitější rodinné bankovní klany celého světa (rodiny Rotschildů a Rockefellerů), kteří mu díky jeho finančním schopnostem svěřili správu značné části jejich obrovského jmění.

Svěřené finanční prostředky (astronomických částek) a podpora globálně velmi vlivných klanů Georgi Sorosovi dala značnou globální moc, kterou při své neobyčejné inteligenci dokázal řádně zúročit směrem k absolutní globální moci. Promyšleným investováním do různých fondů (nebudu se s nimi vypisovat neboť je jich mnoho a většinu už znáte z médií) se Sorosovi podařilo dostat pod svoji absolutní kontrolu globálně velmi vlivné organizace jako například OSN, Amnesty International, Norské fondy, Transparency International a Human Rights Watch.

Svojí silnou finanční podporou liberálních stran a politiků v USA získal velmi významnou moc v klíčových státních (vládních) institucích což mu dalo možnost vyvolávat ve jménu ¨humanity a demokracie¨ války po celém světě na nichž výrazně profitoval. Tyto války se mu dařilo prosadit zejména díky Hillary Clintonové a Madlence Albrightové, které byly v tu dobu šéfkami diplomacie (ministryněmi zahraničí) a byly jím finančně významně podporovány. Po skončení prezidentského mandátu Obamy (jeho politická kariéra byla z drtivé většiny projekt Sorose) investoval velké finanční prostředky do prezidentské kampaně Hillary Clintonové aby mohl dál (kontinuálně) vládnout jak spojeným státům, tak celému světu ve jménu prezidentky a vlády USA.

Přes jeho výraznou finanční intervenci (a výraznou manipulaci s volebními lístky) se mu nepodařilo v prezidentských volbách přehlasovat rozumné lidi, kterých je zřejmě v USA zatím ještě většina (dost jich také prohlédlo po tom, když jim došlo o co vlastně šlo ve válkách v Afghánistánu, Iráku, Libyi a Sýrii a už to odmítli dál podporovat zvolením Clintonové).

V bývalém Sovětském svazu připravil státní převrat (ve jménu perestrojky a glasnosti) významnou podporou budoucích prezidentů Borise Jelcina a Michaila Gorbatschova (jejich vzájemné propojení a spolupráci dokládám v přiložené fotogalerii). Později Sorosovi plány na kontinuální ovládání celého bývalého Sovětského svazu ovšem překazil Vladimír Putin, který zahrál na vlasteneckou notu Rusů (naštěstí pro Rusko se mu nepovedlo příliš proniknout do veřejnoprávních médií a vzdělávacího sektoru jako se mu to povedlo v celé EU) a Rusové si zvolili za prezidenta Vladimíra Putina, který díky znalosti závadného záměru George Sorose provedl v Rusku potřebné očištění od Sorosova vlivu díky splacení ruského dluhu vůči jeho bankám, vykázáním jeho škodlivých ¨neziskovek¨ a škol kde pouze šířili Sorosovi prospěšnou propagandu.

V České republice (samozřejmě ještě za éry Československa) získal vliv prostřednictvím výrazné finanční a ¨morální¨ (dalo by se spíše říci nemorální) podpory (morální zejména vysíláním rádia Svobodná Evropa a Hlasu Ameriky) našeho budoucího prezidenta Václava Havla a dalších ¨našich¨ budoucích ¨disidentských¨ politiků už v dobách hlubokého socialismu. V souvislosti s vlivem George Sorose v české republice nesmím vynechat člověka, který sehrál velmi významnou roli v šíření Sorosovy propagandy za velmi výrazný pašalík zejména ve formě přihrání do kapsy celé společnosti OKD včetně ohromné spousty bytů, které měli být prodány za zbytkovou cenu zejména horníkům a obyvatelům Severní Moravy, kteří v té době již zmíněné byty obývali. Ano jak již správně tušíte jde o Zdeňka Bakalu. Zdeněk Bakala byl již dlouho před naší ¨sametovou revolucí¨ domluven se Sorosem že na revanš za již zmíněného pašalíka pomůže Sorosovi prosadit do našeho školství jeho propagandu prostřednictvím dosazení ¨vhodné¨ (pro tento záměr) akademické obce (zejména děkanů a rektorů) do klíčových vysokých škol v naší republice. Dále investicí do veřejnoprávních médií a různých tiskovin se zajistilo, aby se k lidem dostala jen pro ně potřebná ¨pravda¨. Dále dosazením klíčových lidí na ministerstvo školství (a šířením závadné propagandy přímo na školách všech stupňů a zaměření) se jim povedlo dosáhnout špatného smýšlení mladých absolventů těchto škol.

Děkuji Panu bývalému premiérovi Slovenské republiky, že jako první důrazně promluvil o Georgi Sorosovi ve velmi sledovaném prohlášení ohledně cesty Slovenského prezidenta Kisky do USA kdy si jel pro za Georgem Sorosem pro ¨noty¨. Díky tomuto prohlášení se konečně začalo o Sorosovi mluvit. Což považuji za žádoucí. Neboť se zlem se dá mnohem lépe vypořádat pokud je zlo konkretizováno.

Pro zdravý vývoj české politiky by bylo žádoucí, aby naši politici po vzoru Maďarského Premiéra Viktora Orbána od nás vykázali veškeré na Sorose napojené ¨neziskovky¨ a organizace. A zpřetrhat vazby na veřejnoprávní média zájmovým lidem, kteří v těchto médiích šíří propagandu a spousta lidí (kteří nemají jiný zdroj informací) potom této propagandě věří. V české republice jsou nejvíce na Sorose nejvíce napojené (samozřejmě většinou nepřímo (s vyjímkou Miroslavy Němcové z ODS)) tyto strany: TOP09, KDU-ČSL, Zelení, část ODS, část ČSSD a Piráti. U Pirátů je provázanost obzvláště sofistikovaná neboť mají přímou (avšak skrytou) podporu v našem školství a celoevropská centrála pirátů je přímo v Bruselu.

PS: uvedené informace jsou z mé hlavy (je to můj vlastní názor) a z dlouhodobého čerpání potřebných informací z různých zdrojů. O to zda jde o konspirace či o skutečný stav politické situace z globálního hlediska již nechám na posouzení každého z Vás. Přeji vám pozitivní budoucnost i s ohledem na vaše rozhodování ve všech nadcházejících volbách. – Marek Kočí (vlastní rukou a hlavou)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *