Mike Jedinela: Cirkus Karanténa

Jmenuji se Mike, napsal jsem knihu CIRKUS KARANTÉNA a rozhodl jsem se, že udělám něco pro to, aby lidé více četli. Dám milion tomu, kdo přečte mou knihu a nejrychleji správně zodpoví pár otázek. Pokud se na to cítíš, víš, jak naložit s milionem, a umíš číst i mezi řádky, pak máš vše potřebné k tomu, zúčastnit se této VELKÉ LITERÁRNÍ REVOLUCE.

Veškeré informace (kde zakoupit knihu, jak hrát, o autorovi, video, nejčastější dotazy, …atd….) zde:

Cirkus Karanténa » kniha se soutěží o 1 000 000 Kč (cirkus-karantena.cz)

O AUTOROVI: Mike Jedinela – AUTOR PROVOKATÉR

Mike je nadšenec ve všem, co dělá, hledá vždy originální přístup a ze všeho nejraději má vlastní zkušenosti oproti těm zprostředkovaným. Prošlapal se v životě mnoha netradičními cestami a nyní se s tebou o řadu z nich podělí.

Mike je střelec a průkopník zcela nového literárního žánru – výherní beletrie. Naše země je první na světě a ty budeš prvním, kdo zvítězí!

Mike je provokatér, protože nazývá věci a události pravými jmény, z čehož se notně zvedá žaludek všem zamindrákovaným ultra feministkám, progresivistům, humanistům, pacifistům a ostatním novodobým normalizátorům.

Přečti si knihu CIRKUS KARANTÉNA, poznej, kdo je ve skutečnosti Mike Jedinela, a udělej maximum pro vítězství v této unikátní líterární soutěži.

„Kdo ničí svobodu a nezničí ji, ať počítá s tím, že lid zničí jeho.“

Niccolò Machiavelli

Chcete vědět více o autorovi? Odkaz na jeho facebookový profil zde:

(3) Mike Jedinela | Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *