Tomáš Kašpar: Umíráme na objednávku? Když se léčba stane zločinem.

22. prosince 2020 Hynek Charous: Tuto knihu doporučuji… Jsme ve válce s „BIG-PHARMA“ mafií, které roste čím dál více moc.

Démonizace přírodních léčiv, které je označováno za „šarlatánství“ a podsouvání nám chemických jedů a vakcín, které jsou dnes oproti minulosti už jen prachsprostým byznysem, je čím dál častějším jevem, jenž před více než 100 lety s objevením ropy, odstartovalo Rockefellerovo impérium ovládnutím petrochemie, následnou investicí do léčiv a obrovskými dotacemi medicínských fakult, kde byl nastolen nový trend léčebných metod petrochemickými preparáty a léčba přírodními produkty byla odsunuta na vedlejší kolej a nazvána jako „alternativní“.

Málokdo tuší, že Rockfellerové poskytli po skončení Druhé světové války zázemí německým „lékařům“ z Osvětimi….I to hovoří za vše! Je třeba mít na paměti, že vyléčený pacient je pro farmaceutické společnosti „ztraceným zákazníkem“!

Kniha z roku 2014. Úryvek: …A pak přijde krize, jaká tu ještě nebyla. Státy zkrachují a všechno bohatství světa bude v jejich rukách. Bez boje. A oni budou moci diktovat všechno. Hospodářská diktatura. Jak prosté že? ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *