Zdravím Tě příteli! aneb kvadratura ženského kruhu.

Zdravím Tě příteli!

Pokud čteš tyto řádky, tak jsi velmi pravděpodobně konzervativně založen a přemýšlíš. Tyto dvě podmínky stačí k tomu, abys odmítal nástroje neomarxismu, které dnes vidíme na každém kroku.

Zmatení pojmů. Přepisování historie. Ničení tradic a hodnot. To vše přispívá k rozvratu společnosti. Pod heslem Divide et Impera – rozděl a panuj – se současné „elity“ snaží poštvat všechny proti všem, protože rozdělená, atomizovaná společnost se snáze ovládá. Živnostníky proti zaměstnancům. Zaměstnance proti státním zaměstnancům. Pravici proti levici, cokoliv už to dnes znamená. Liberály proti konzervativcům. Menšiny proti většině. Mladé proti starým. Děti proti rodičům. A konečně. Ženy proti mužům. A o této poslední, nikoliv významem, položce chci mluvit.

Žena a muž. Od pradávna základní stavební jednotka jakékoliv společnosti. Důvod a jediná možnost existence. Nejdůležitější a nejpevnější svazek. Jeli naplněn dětmi, jediná možnost zachování druhu. Muž a žena. Rozvrácení rodiny, vede nevyhnutelně k rozvrácení celé společnosti. Je pravda, že lidstvo na své záhubě začalo pracovat už na počátku. Už díky zemědělské revoluci a následně té průmyslové. Největšího rozmachu však zkáza rodiny doznala s nástupem feminismu. Jsem samozřejmě zastáncem ženských práv a rovnoprávnosti s mužem. Vůbec není potřeba zmiňovat volební právo, právo na vzdělání a tak dále. Ale pochybuji, že původní zastánkyně feminismu, kterým šlo například o právo nosit kalhoty, nebo řídit automobil si dokázaly představit jaký vezme jejich bohulibé hnutí směr.

Dnešní západní feministky se zelenými hlavami a fixem počmáranými těly, majíce veškerá myslitelná práva vřeští na náměstích a požadují například vítězství jiného kandidáta na prezidenta a nechává je naprosto chladnými týrání a zabíjení žen například v islámském světě. Věznění, bičování a popravy za nenošení hidžábu, nebo poslech hudby. Ženská obřízka, vraždy ze cti, hromadné znásilňování. Horší postavení než domácí zvíře. To vše nechává feministky chladnými. Zabývají se raději tím, jestli je v nějaké instituci dostatečné procento žen, nebo jestli si nějaká herečka nevzpomněla, že ji před třiceti lety režisér sáhnul na koleno.

A co o feminismu řekl Nicholas Rockefeller?

„Feminismus je náš vynález a to ze dvou důvodů. Předtím platila daně jen polovina obyvatelstva. Teď skoro všichni, protože pracuje i většina žen. Mimo to tím byla zničena rodina, a tak jsme získali moc nad dětmi. Jsou pod naší kontrolou s našimi medii a dostávají naše poselství vštěpováno do hlavy od mala, protože nejsou už pod vlivem intaktní rodiny. Tím, že jsme poštvali ženy proti mužům, zničili partnerství a zničili soudržnost rodiny, jsme vytvořili rozbitou společnost plnou egoistů, kteří pracují (pro údajnou karieru), konsumují (móda, krása, značky) a tím jsou našimi otroky, a ještě se jim to líbí“.

Dnešní ženy feminismus (kromě feministek) ignorují, nebo jej dokonce až s odporem odmítají. Buď jsou totiž spokojeny se současným stavem (práva, možnosti) a nemusí tento „boj“ řešit, nebo dokonce opovrhují současnými feministkami pro ještě výše uvedené důvody. Proto bylo pro další zapojení žen do neomarxistického rozkládání společnosti nutno vytvořit něco dalšího. Něco co nebude agresivní jako demonstrace. Něco co nebude odpudivé jako zelená hlava a prsy počmárané fixem. Něco, co nebude nesmyslné jako povinné kvóty. Něco chytřejšího, přátelského a trendy. Něco co bude na první pohled vypadat jako pomoc. Jako přínosná aktivita. A když tím ještě půjdou vydělat prachy…

Feminismus 2.0

Všimli jste si kolik se dnes všude vyrojilo různých rozvojových kurzů pro ženy? Seminářů, workshopů, koučinků, ženských kruhů a tak dál? A co je jejich obsahem? Buď svá. Mysli na sebe. Plň si sny. Buď sebevědomá. Buď bohyně. Ty. Ty. TY!!! Na to nejde říct nic špatného. Každý rozumný člověk tohle všechno přece rád ženě přeje. Ale. Nikde už se neobjevují pojmy jako děti, partner, rodina. Nedejbože národ, vlast. Jen já. Já. JÁ!!! Kult sobectví a egoismu. A všimli jste si jakou mají podporu ve všech možných lifestyle časopisech? Jak se propaganda women power valí ze všech stran? Je těžké tomu uniknout a nemožné odolávat.

Pozor. Aby nedošlo k omylu. Nemyslím si, že 100% těchto aktivit je špatně. Tak jako nemůžeme šmahem odsoudit všechny neziskovky, protože mezi ně patří například dětský hospic, nebo horská služba. Stejně tak i mezi těmito femispolky je řada těch, které pomáhají ženám, které pomoc opravdu potřebují. Které si samy pomoci nedokáží. Ženy ve vážných životních situacích. Ženy týrané, bez domova, s těžkou nemocí, nebo závislostí. Těch je ale výrazná menšina. Dnes nestačí, že je žena plně rovnoprávná s mužem. Že má veškeré možnosti. Že je zdravá, má kde bydlet, má rodinu, zdravé děti, volný čas, koníčky. Že má muže, který pracuje, není alkoholik ani násilník, neužívá drogy, nepáchá trestnou činnost, pomáhá s domácností a dětmi. Že žije v míru a blahobytu, jaký předchozí generace nezažily. Ještě jsou tady totiž POCITY.

Newspeak

Všichni jste to už někde slyšeli. Jsem Zraněná. Nepřijímaná. Přítomná. Cyklická….Tak fajn. Ženy a muži prostě jsou jiní. Chlap jde do lesa, aby si vyčistil hlavu. Sedne si na pařez a přemýšlí kde bude večer spát. Žena s lesem SOUZNÍ. Chlap jde na trénink, aby si vybil agresivitu. Pak si narovná nos a jde domů. Žena si rovná ČAKRY. Potud fajn. Rozdíly vždy byly a měli jsme je rádi. Vyhovoval nám rozdíl mezi krásnou a něžnou ženou a obhroublým a přímým chlapem. Ani v názvosloví není problém. Vždyť jen trochu jinak, s kudrlinkama, popisuje často totéž. Tak o co teda jde?

Jde o mix, jehož jednou součástí je právě ono názvosloví. Tajemné. Mystické. Módně ezoterické. Výjimečné a ne pro každého. Jen koučka/průvodkyně/bohyně/dosaď co chceš, může s blazeovaným výrazem tato slova vnášet do uší a duše koučované/nevědoucí/zraněné/dosaď co chceš. A ta následně s podobným výrazem „už jako že ví“. Ale není to jen o ezotermínech. Jaké jsou další ingredience mixu?

Poptávka

Pro další ingredienci musíme na začátek. Aby vznikla nabídka, musí být poptávka. Vždyť kdo by jen tak utrácel čas sedánkem s koučem, když může dělat příjemné věci, odpočívat, věnovat se dětem, nebo partnerovi. Kdo by utrácel nemalé peníze za semináře, když je může utratit za něco potřebného, nebo příjemného? Kdo by se zabýval vším tím, když nemá důvod? Důvod je třeba vyrobit. Je třeba vyrobit poptávku. A jsme zpět u diktátu konzumu, který zmiňoval Rockefeller. A konzumovat, spotřebovávat se mohou i věci nehmotné…

Kde se to tu najednou vzalo?

Že by z ničeho nic? Nebo, že by se ženám najednou tak přitížilo? Teď, když se mají nejlépe v historii? (Teda na „západě“) Nic se nikdy neděje jen tak náhodou. Začněme trochu zeširoka. Asi jste si všimli šílenství kolem ekologie, udržitelného rozvoje, menšin, genderů a tak dále, které nabývá až obludných rozměrů? Hořící Austrálie (diky ekologistům více než běžně – ekvivalent našeho kůrovce), elektromobilita, zmrzneme! (Al Gore), teď se zase uvaříme! (Gréta), 60 (nebo kolik vlastně?) genderů, děti homosexuálům, pochody Pride, změny pohlaví…

Slyšeli jste někdy o Agenda21 ?

Podívejme se co říká Wiki:

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Agenda_21

Posilování úlohy důležitých skupin (témata: ženská hnutí, ochrana dětí, dělníci a zemědělci v rozvojových zemích). Zabývá se – ve svých deseti podčástech – potřebou podpory tzv. stakeholderů a identifikuje devět hlavních skupin, na které je třeba zaměřit pozornost. Následuje popis úlohy jednotlivých aktérů v udržitelném rozvoji (tedy žen, dětí a mládeže, domorodých obyvatel, nevládních organizací…

Ano. Mimo jiné Ženská hnutí. A důležitá část – potřeba podpory tzv. Stakeholderů.

Jak by řekl major Terazky: „Kefalín a čo si predstavujetě pod takým slovom Stakeholder? „V marketingové komunikaci a PR se jako stakeholder označuje libovolný subjekt, se kterým je navázaný vztah libovolného charakteru. Udržováním, posilováním, řízením a vytěžováním těchto vztahů se věnuje PR disciplína „stakeholder management“. Pojem stakeholder zahrnuje: dodavatele, odběratele, zaměstnance, management, tzn. vedení podniku, akcionáře, oborové organizace, různá sdružení, stát, politickou reprezentaci, představitele regionu…

http://m.systemonline.cz/rizen…/stakeholder-management.htm

Takže není to tak, že si Máňa z Horní Dolní řekla od teď jsem bohyně a zaplatí to OSN 🙂 Je to velmi sofistikovaný (viz stakeholder management) proces, který ovlivňováním na všech frontách vytváří podmínky, náladu a poptávku (média), koncepci (různé směry a jejich následovaní představitelé) a funkční model (i ekonomicky), na jehož konci je – rozvrat rodiny.

-burys-

PS: text vznikl v období před koronou, proto ji nezmiňuji. Stejně jako Green Deal, Great Reset, nebo Agenda 2030. Všechny termíny ale stojí za Vaši pozornost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *