Ladislav Větvička: Karybske listy: Unik z totality

5. ledna 2021 Ladislav Větvička: Tento text je cenzurovany. Přestože se tvařime, že žijeme svobodně, neni temu tak. Podle adminu SME su moje texty plne vulgaryzmu a nepravdivych informaci. Když se tych synku zeptate, jake informace su nepravdive, neumi odpovědět.Proto se tento text nesmi zobrazit na hlavni strance bloga SME. Mladi buzeranti placeni SME keři se boji podepsat vlastnim jmenem hlidaju, aby se k vam nedostalo jeksik vulgarni slovo z Vostravy a maju pocit, že vas chrani před ideologicku nakazu…Smutny to svět…

Z Ostravy zme vyjeli o pulnoci. Dalnica byla prazdna, sem tam zme předjeli turecky nebo polsky kamion. Buzeranty, keři seděli v autach s napisem „Celni sprava“, nepočitam. K čemu su dobři, nevim. Podle mě by bylo dobre všecko tyto darmožrouty vyvalit.

Na pražske letiště RVHP zme vstupili v pět rano. „Kde máte roušky?“ zeptal se jakysik sofistykovany muž u vchoda do RVHP. „Choď do piče, buzerante,“ odpověděl muj sukmenovec Roman a odplivnul si. O tři minuty později zme u přepažky dostali palubni papirek na let do Amstru, pak na let do Madrida, kaj se bojuje za Prahu, kera nas Ostravaky nezajima a pak na let do Kari byka.

Tym naš logistycky přiběh skončil a my zme za par hodin vystupili v jinem světě, mimo dosah slovenskych kokotu v čele česke vlady.

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty SME

https://vetvicka.blog.sme.sk/…/karybske-listy-unik-z…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *