Mysli globálně, jednej lokálně. A hlavně se z toho neposrat…

Až bude po všem (v dubnu, nebo květnu, to je jedno) a budou se sčítat miliardy a biliony škod a zpronevěřených peněz, až se začnou počítat mrtví, ne na korónu, ale na důsledky opatření, až se budeme bavit o dětech, kterým vláda vzala dětství, kamarády, vzdělání, sociální vývoj a imunitu, tak se stejně najdou lidé, kteří to budou obhajovat. A bude jich hodně.

Připomíná mi to jeden vtip:

Stoji chlap na náměstí a mává ručníkem. Ptají se ho, co že to dělá. No, to je proti slonům! Ale tady žádní sloni nejsou!?No vidíte jak to funguje!!!

PS: po všem, nebo alespoň nějaké navrácení dřívějších normálních věcí je myšleno samozřejmě jen do podzimu. V říjnu vyhraje volby ano, nebo ještě hůř piráti a pojedeme nanovo, víc, dál a rychleji.

Cíl není ochrana před virem. Cílem jsou prachy, totální kontrola, depopulace. V tomto pořadí.

Protivník měl na přípravu desítky let. Divide et impera. Podařilo se mu poštvat všechny proti všem a sám zůstat ve stínu. Má neomezené zdroje. Finanční a tedy následně i lidské a technologické. Pomocí peněz má v rukou media a celé státy. Navíc není omezen časem. Délkou lidského života a už vůbec ne volebním obdobím. Může si dovolit po dvou krocích vpřed jeden krok vzad.

Co může dělat obyčejný člověk tváří v tvář nesouměřitelnému, gigantickému, neporazitelnému nepříteli? Má přijmout, že je jen hovno mezi božími prsty? Má se sklonit před osudem a přijímat rány jednu za druhou až k té poslední? Nebo se má dívat jinam a doufat, že stvůra sama zmizí? Nezmizí.

Co tedy?

Mysli globálně, jednej lokálně. Věř v nejlepší, připrav se na nejhorší. Hlavně se z toho neposrat.

Pár hesel, která mi vytanula na mysli a pod kterými si můžete představit lecos.

Podporovat místní podnikatele, pěstitele, farmáře…atd na úkor mezinárodních korporací. Utužovat tělo, mysl, vztahy, rodinu. Myslet kriticky, vzdělávat se, učit se dovednostem. Pamatovat na pravé hodnoty. Předávat zkušenosti dětem. Nepouštět si do hlavy sračky z mainstreamu. Nepodlehnout konzumu a zvrácené pseudokultuře.

Dalo by se pokračovat dlouho a jistě sami přijdete na spoustu věcí, které se dají dělat, aby se sypal písek do soukolí, které má v plánu nás rozdrtit.

Každý z nás je takové jedno malé zrnko písku.

-TB-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *