Web a projekty Matouše Bulíře

Jedná se o web Matouše Bulíře, který se rozhodl svou nespokojenost se současností přetavit do konkrétních projektů. Namátkou: Boj s cenzurními zásahy Facebooku, Odebrání čestného občanství Henleinovi, Vybudování pomníku Československým legionářům, a tak dále

Stanoviska Matouše Bulíře: je pro odchod z EU, je proti přijetí Eura, je pro reformu NATO, pro hlubší spolupráci V4, je proti ideologii genderu, LGBT a multikulti, chce konec cenzury na sociálních sítích, chce otevřít otázku reparací, chce svobodu projevu i po projevu, chce zákaz islámu v ČR a je pro práva zvířat.

Více na www.matousbulir.cz

Matouš Bulíř:

Nejsem ničím výjimečný – jsem vy, jen vteřinu po té, co se rozhodnete něco dělat.
Nepovažuji se za vlastence, nýbrž za národovce, kdy ono národovectví je pro mě životní filosofií, podle které se snažím nahlížet na svět.

Neupravuji si fakta podle svého pohledu na svět, nýbrž svůj pohled na svět upravuji podle faktů. To je důvod, proč mám tak málo následovníků, protože zároveň píšu to, co lidé chtějí slyšet, stejně jako píši i to, co slyšet rozhodně nechtějí, protože to neodpovídá tomu, jak na svět chtějí nahlížet.

Mě si mohou oblíbit jen skuteční Češi, tedy lidé, kteří nevnímají svůj původ jako přítěž, nýbrž jako něco, na co mohou být přinejmenším hrdí, poněvadž je to jejich nedílnou součástí.

Nemyslím si, že být Čechem je druh výsady, ale stejně tak odmítám přijmout názor, že být Čechem je něco špatného. Jsem kým jsem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *